welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bisht mbajtës, Saten Ribbon, with Gomë, Lule, elastik, asnjë, rozë, 30x30mm, 3mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130618184526
  • Size:30x30mm, 3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.35 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 500.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: rozë
  • Vepra artizanale: elastik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.