welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Moda qese dhuratë, Saten, Drejtkëndësh, ngjyra të përziera, 120x90x10mm, 120PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121127160032
  • Size:120x90x10mm
  • Blera:311 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:120PC/Shumë
  • Discount:10%
  • Çmimi:US$ 46.1  US$ 41.49/Shumë

Product Details

  • Pesha: 1317.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.