welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Rutilated kuarc, Round, asnjë, i përzier, 9mm, : 0.8mm, :15.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130408102628
  • Size:9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 36.61 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 43 PC.

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: 15.5Inç
  • Pesha: 263.50 G
  • Formë: Round
  • Efekt: i përzier

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.