welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Cord gjerdan Moda, Gomë, e zezë, 2mm, 6x12mm, :18Inç, 100Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120324205501
  • Size:2mm, 6x12mm
  • Blera:733 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100Fillesat/Shumë
  • Discount:9%
  • Çmimi:US$ 4.88  US$ 4.44/Shumë

Product Details

  • Length: 18Inç
  • Pesha: 302.00 G
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.