welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Round Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, natyror, e bardhë, Një, 9-10mm, : 2mm, :14.5Inç, 14.5Inç,

 • No Item:130122170704
 • Size:9-10mm
 • Blera:307 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 3.91 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 14.5Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 47.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.