welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Round Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, asnjë, rozë, AA, 3.5-8mm, : 0.8mm, :16Inç, 16Inç,

 • No Item:130111092918
 • Size:3.5-8mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 14.64 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 16Inç
 • Cilësia: AAGrade
 • Pesha: 21.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: rozë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.