welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Round Crystal, Kristal, Ngjyra AB kromuar, faceted & imitim kristal Swarovski, Reaktiv, 6mm, : 1mm, : 20.8Inç, 10Fillesat/Qese, approx100Pcs/Strand, Qese

 • No Item:130605134933
 • Size:6mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 10.76 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 20.8Inç
 • Pesha: 240.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Reaktiv
 • Vepra artizanale: Ngjyra AB kromuar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.