welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore kuarc, Rose kuarc, Oval, natyror, me diamant i rremë, 27x44x10mm, : 6.3x4.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120827144438
 • Size:27x44x10mm
 • Blera:334 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6.3X4.5 MM
 • Pesha: 147.00 G
 • Formë: Oval
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.