welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rondelle Beads Crystal, Kristal, Ngjyra AB kromuar, asnjë, Ngjyra metalike praruar, 10x8mm, : 1.5mm, : 11.8Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:130106200238_647
 • Size:10x8mm
 • Blera:330 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 9.52 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 11.8Inç
 • Pesha: 370.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Ngjyra metalike praruar
 • Vepra artizanale: Ngjyra AB kromuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.