welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rajs Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Oriz, natyror, vjollcë e errët, Një, 5-6mm, : 1mm, :15Inç, 15Inç,

 • No Item:130220171052
 • Size:5-6mm
 • Blera:307 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 2.93 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 15Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 17.00 G
 • Formë: Oriz
 • Ngjyrë: vjollcë e errët
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.