welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rajs Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Oriz, asnjë, vjollcë, Një, 9-10mm, : 0.8mm, :14.7Inç, 14.7Inç,

 • No Item:130111091952
 • Size:9-10mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 3.91 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 14.7Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 40.00 G
 • Formë: Oriz
 • Ngjyrë: vjollcë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.