welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Rodoniti, 26x42x10.30mm, : 7.3x4.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120827164247
  • Size:26x42x10.30mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 15.37 /Qese

Product Details

  • Vrima: 7.3X4.5 MM
  • Pesha: 137.00 G
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.