welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Rodoniti, Oval, 27x44x10mm, : 6.3x4.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120827145054
  • Size:27x44x10mm
  • Blera:346 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

  • Vrima: 6.3X4.5 MM
  • Pesha: 184.00 G
  • Formë: Oval
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.