welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads rodoniti, Round, natyror, 8mm, : 2mm, :15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121214184506
 • Size:8mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht 48 fillesë PC

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Pesha: 380.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.