welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads rodoniti, Round, natyror, asnjë, 4mm, : 16Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121203113526
 • Size:4mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 12.17 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht 90 fillesë PC

Product Details

 • Length: përafërsisht 16Inç
 • Pesha: 58.80 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Trëndafil
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.