welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink Beads diamant i rremë, Round, plumbit ngjyrë të zezë praruar, me diamant i rremë, i verdhë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21mm, : 1mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:130611163538
 • Size:21mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 39.03 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 340.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: i verdhë
 • Vepra artizanale: plumbit ngjyrë të zezë praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.