welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink Beads diamant i rremë, Round, pikturë, me diamant i rremë, Ngjyra nikel, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12mm, : 2mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:121117155907
 • Size:12mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 14.09 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 355.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Ngjyra nikel
 • Vepra artizanale: pikturë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.