welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink Beads diamant i rremë, Rondelle, asnjë, me diamant i rremë, Ngjyra nikel, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10x6mm, : 3.5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:121029184407
 • Size:10x6mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 17.08 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 110.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Ngjyra nikel
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.