welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Shamballa Bracelets, with Jo-magnetike kuqe e mbylltë & Tunxh, Shape Tjera, me diamant i rremë, rozë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 45x9x10mm, :7Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:120801195643
 • Size:45x9x10mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 18.66 /Qese

Product Details

 • Length: 7Inç
 • Pesha: 141.20 G
 • Ngjyrë: rozë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.