welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse diamant i rremë, Argjilë, with Tunxh, Yll, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, i kuq, 17x21x7mm, : 4x5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130611164452
 • Size:17x21x7mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 39.03 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4X5 MM
 • Pesha: 75.00 G
 • Formë: Yll
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.