welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse diamant i rremë, Argjilë, with Plastik & Tunxh, Lot, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, e bardhë, 23x33x12mm, PP14, : 4x5mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:130611155523
 • Size:23x33x12mm, PP14
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 38.05 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4X5 MM
 • Pesha: 152.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.