welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse diamant i rremë, Argjilë, Zemër, asnjë, me diamant i rremë, asnjë, 36x27x21mm, PP19, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130611154201
  • Size:36x27x21mm, PP19
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 22.2 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 180.00 G
  • Formë: Zemër
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.