welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bizhuteri Sets, diamant i rremë Shtrim bead, with Cord najlon & Jo-magnetike kuqe e mbylltë, Shape Tjera, endura, asnjë, rozë, 10mm, 8mm, :7-11Inç, 5Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:130607170728
  • Size:10mm, 8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Sets/Shumë
  • Çmimi:US$ 14.64 /Shumë

Product Details

  • Length: 7-11Inç
  • Pesha: 200.00 G
  • Ngjyrë: rozë
  • Vepra artizanale: endura

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.