welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath diamant i rremë, diamant i rremë Shtrim bead, Lot, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 12x9mm, 20Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130606174336
  • Size:12x9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.42 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 220.00 G
  • Formë: Lot
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.