welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Diamant i rremë, Tunxh, Tub, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10x25mm, : 5.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130520191120
 • Size:10x25mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.96 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5.5 MM
 • Pesha: 28.00 G
 • Formë: Tub
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.