welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath diamant i rremë, Argjilë, Trekëndësh, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë Çeke, asnjë, 25x29x5mm, 2Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:130611162748
  • Size:25x29x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 31.71 /Qese

Product Details

  • Pesha: 8.00 G
  • Formë: Trekëndësh
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë Çeke

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.