welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, diamant i rremë Shtrim bead, Lot, asnjë, gjysmë-shpuar, e bardhë, 10x16mm, : 0.5mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:130611172650
  • Size:10x16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 36.59 /Qese

Product Details

  • Vrima: 0.5 MM
  • Pesha: 60.00 G
  • Formë: Lot
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Efekt: gjysmë-shpuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.