welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Oval, Ngjyra AB kromuar, me diamant i rremë & gjysmë-shpuar, blu, 11x13mm, : 0.5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130611172024
 • Size:11x13mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 36.59 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Pesha: 65.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale: Ngjyra AB kromuar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.