welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Lot, Ngjyra AB kromuar, me diamant i rremë & gjysmë-shpuar, multi-colored, 20x29x20mm, : 1mm, 30PC/Qese, Qese

 • No Item:130611170710
 • Size:20x29x20mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30PC/Qese
 • Çmimi:US$ 27.81 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 300.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: multi-colored
 • Vepra artizanale: Ngjyra AB kromuar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.