welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, with plastike bakrit të veshura, Round Flat, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë & 2-fije floku, multi-colored, 29x29x9mm, : 2mm, 30PC/Qese, Qese

 • No Item:130611170229
 • Size:29x29x9mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.15 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 180.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: multi-colored
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.