welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Zemër, asnjë, me diamant i rremë & gjysmë-shpuar, multi-colored, 21x17x12mm, : 1mm, 30PC/Qese, Qese

  • No Item:130611165900
  • Size:21x17x12mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Qese
  • Çmimi:US$ 29.27 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 90.00 G
  • Formë: Zemër
  • Ngjyrë: multi-colored
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.