welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Round, asnjë, me diamant i rremë, Ngjyrë gurkali, 10mm, PP12, : 2mm, 200PC/Qese, Qese

  • No Item:130610154755
  • Size:10mm, PP12
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Qese
  • Çmimi:US$ 43.91 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 160.00 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: Ngjyrë gurkali
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.