welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Lulushtrydhe, asnjë, me diamant i rremë & gjysmë-shpuar, asnjë, 15x19mm, : 1mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130520191320
  • Size:15x19mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 13.18 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 37.00 G
  • Formë: Lulushtrydhe
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.