welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Round, asnjë, me diamant i rremë, Kristal, 10mm, PP15, : 2mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121214111016
 • Size:10mm, PP15
 • Blera:472 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.08 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 100.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Kristal
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.