welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë shtrëngoj, Tunxh, Petull e ëmbël në formë gjevreku, asnjë, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 22x22x2.50mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120813120314
  • Size:22x22x2.50mm
  • Blera:309 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 17.08 /Qese

Product Details

  • Pesha: 87.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.