welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë shtrëngoj, Tunxh, Zemër, asnjë, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x15x2.50mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120813115529
  • Size:17x15x2.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

  • Pesha: 53.00 G
  • Formë: Zemër
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.