welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Karficë zbukurimi diamant i rremë, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Alloy zink, Mace, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, 47x80x18mm, PC

  • No Item:130612162139
  • Size:47x80x18mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 4.88 /PC

Product Details

  • Pesha: 22.00 G
  • Formë: Mace
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.