welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants tunxh, Zemër, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 16x15x6mm, : 5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:120813113927
 • Size:16x15x6mm
 • Blera:330 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 154.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.