welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Diamant i rremë, Tunxh, Daulle, Ngjyra argjend praruar, argjend, 14.50x17mm, : 2mm, 30PC/Qese, Qese

 • No Item:111215164702
 • Size:14.50x17mm
 • Blera:381 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30/Qese
 • Çmimi:US$ 11.71 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 127.00 G
 • Formë: Daulle
 • Ngjyrë: argjend
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.