welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Rrëshirë Shamballa Bracelets, with Cord najlon & Jo-magnetike kuqe e mbylltë & Rrëshirë diamant i rremë, asnjë, 10x12mm, :7.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120925153250
  • Size:10x12mm
  • Blera:588 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 7.69  US$ 5.77/Shumë

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 180.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.