welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Varëse Rrëshirë, Round, blu, 20mm, : 1mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:120115141653
 • Size:20mm
 • Blera:333 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 8.3  US$ 6.64/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 220.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: blu

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.