welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Varëse Rrëshirë, Round, e bardhë, 20mm, : 1mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120115141436
  • Size:20mm
  • Blera:342 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
Ulje Sasia Çmimeve(US $Qese)
1-4 5-15 15+
9.96 8.3  6.64 8.3  6.31

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 232.50 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.