welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads diamant i rremë Rrëshirë, Rrëshirë diamant i rremë, Daulle, asnjë, i tejdukshëm, Zymbyl, 16x18mm, : 2.5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:121228131014
 • Size:16x18mm
 • Blera:310 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 300.00 G
 • Formë: Daulle
 • Ngjyrë: Zymbyl
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.