welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads diamant i rremë Rrëshirë, Rrëshirë diamant i rremë, Round, asnjë, me diamant i rremë, 10x12mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120220153320
 • Size:10x12mm
 • Blera:536 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100/Qese
 • Çmimi:US$ 5.64 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 70.00 G
 • Formë: Round
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.