welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Rrëshirë, with Hekur, Mace, brushwork, asnjë, asnjë, 31x16mm, : 2mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130606102634
  • Size:31x16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 14.6 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 180.00 G
  • Formë: Mace
  • Vepra artizanale: brushwork

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.