welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Zink Alloy Kafshëve, Alloy zink, with Rrëshirë, Oval Flat, Ngjyra antike argjendi praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 45x75x9mm, : 15x10mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130520111256
 • Size:45x75x9mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

 • Vrima: 15X10 MM
 • Pesha: 264.00 G
 • Formë: Lot
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.