welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Rrëshirë, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, i kuq, 43.50x57.50x9mm, : 4x7.5mm, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130503182103
 • Size:43.50x57.50x9mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 4X7.5 MM
 • Pesha: 477.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.