welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rrëshirë Cabochon, Zemër, asnjë, pluhur ngjyra, rozë, 17mm, 400PC/Qese, Qese

  • No Item:130518172226
  • Size:17mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 400PC/Qese
  • Çmimi:US$ 21.96 /Qese

Product Details

  • Pesha: 500.00 G
  • Formë: Zemër
  • Ngjyrë: rozë
  • Efekt: pluhur ngjyra

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.