welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rrëshirë Cabochon, Lule, asnjë, smalt, fildish, 30mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130518170142
  • Size:30mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 12.08 /Qese

Product Details

  • Pesha: 350.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: fildish
  • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.