welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Red Jasper, Lot, 44.50x65x11mm, : 5.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120827153959
  • Size:44.50x65x11mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 17.57 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5.5 MM
  • Pesha: 373.00 G
  • Formë: Lot
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.